środa, lutego 20, 2019
image image image image image image
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK

Nauka Jazdy

ośrodek Jeździecki farukMiłośników jazdy konnej zapraszamy do naszej Szkółki Jeździeckiej!

Z nami nauczycie się nie tylko jeździć konno, ale również podstawowych zasad pielęgnacji i opieki nad końmi. Na lekcje najlepiej umówić się telefonicznie (numer w dziale Kontakt) i należy przyjść około pół godziny przed umówioną porą jazdy. W tym czasie nasza Instruktorka pomaga przyprowadzić konia na myjnię, tłumaczy i pokazuje jak wyczyścić wierzchowca, a następnie tłumaczy z czego składa się rząd koński, czyli całe wyposażenie potrzebne do jazdy.

Przed kolejnymi lekcjami doskonali się te umiejętności, by wraz z postępem w sztuce jeździeckiej, stać się również samodzielnym na etapie obsługi i pielęgnacji tych uroczych zwierząt.

Jazda rekreacyjna trwa 30 minut jeśli jest to nauka na lonży, czyli długiej lince trzymanej przez stojącego w środku okręgu instruktora. Po kilku takich lekcjach kursant jest w stanie samodzielnie kierować koniem na terenie ogrodzonej ujeżdżalni. Wówczas lekcja wydłuża się do 45 minut.

Naszym największym atutem są nie tylko wspaniałe konie, którym można przyglądnąć się w dziale Nasze konie, ale zwłaszcza indywidualne podejście do naszych klientów. Podczas lekcji mamy maksymalnie 3-4 konie, gdyż tylko to pozwoli instruktorowi w pełni skoncentrować się na każdym z uczniów i podnosi bezpieczeństwo lekcji.

Istnieje możliwość wykupienia karnetu, do czego gorąco zachęcamy. Więcej informacji w zakładce Cennik.

Dla osób, które umieją już jeździć, a chciałyby doskonalić swe umiejętności zapraszamy do działu Dla Zaawansowanych lub Sport