środa, lutego 20, 2019
image image image image image image
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK

Dla Zaawansowanych

ośrodek Jeździecki farukDla Zaawansowanych

Nasza Szkółka Jeździecka szkoli również bardziej doświadczonych jeźdźców. Istnieje możliwość zapisania się na lekcje z nauką skoków bądź podstaw ujeżdżenia. W ramach zajęć dla zaawansowanych przygotowujemy także do egzaminów na odznaki jeździeckie, a dla naszych stałych uczniów udostępniamy również konie na start w tych egzaminach.

Nasi wychowankowie zaczynają często od nauki całkowitych podstaw na lonży lub słabozaawansowanych lekcji w szkółce, by wkrótce później rozwijać się sportowo - Magdalena Kasprzyk, Katarzyna Trzos, Szymon Najdzionek, Julia Berbeś i Angelika Herian, stawiali niegdyś bądź nadal stawiają z nimi kroki w swej karierze sportowej.

Możemy też poszczycić się już 5 podopiecznymi, którzy pod naszym okiem przygotowali się do egzaminu i pomyślnie go zaliczyli. Teraz ich umiejętności pozwalają zainteresować się zakładką Sport, do której zapraszamy wszystkich ambitnych.

Osobom umiejącym jeździć na poziomie minimum średnio-zaawansowanym, proponujemy wspaniałe wyjazdy w teren. Nasz krajobraz jest na tyle urozmaicony, że pozwala na wybranie kilku różnorodnych tras. W niedalekiej okolicy znajdują się dwa urokliwe lasy, a prowadzą do nich niemal cały czas drogi polne. Ze względu na rolniczy charakter okolicy, po żniwach otwierają się też nieprzebrane możliwości szaleństwa na przeróżnych ścierniskach. Słowem, zarówno długość, jak i intensywność trasy zawsze można dobrać to umiejętności i preferencji jeźdźców! .