środa, stycznia 23, 2019
image image image image image image
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK

Atrakcje

ośrodek Jeździecki farukAtrakcje

Nie musisz jeździć konno, by dobrze u nas się bawić! Dla najmłodszych stworzyliśmy profesjonalny, certyfikowany Plac Zabaw, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w naszym Ośrodku. Plac Zabaw jest ogrodzony i w pełni bezpieczny nawet dla najmłodszych uczestników zabawy. Mnóstwo huśtawek w wariantach dla młodszych i starszych dzieci, drabinki, domki, ściana wspinaczkowa czy sznur bosmański to tylko niektóre z zabawek, a do tego ogromna 5 metrowa trampolina!

 

Nie jest to jedyne miejsce do relaksu, gdyż dysponujemy jeszcze altanką. Ustawiona jest ona bezpośrednio przy ujeżdżalni, więc można w jej zaciszu oglądać odbywające się jazdy.

W altance znajduje się murowany grill, by udoskonalić nasze imprezy klubowe i dać jeszcze więcej satysfakcji ze spędzonego u nas czasu.

Aktualnie wykończamy również kawiarnię przy hali, gdzie okna i balkony widokowe pozwalają obserwować zarówno jeźdźców wewnątrz budynku, jak i na zewnętrznym placu.

Często odbywają się już u nas dość spektakularne przedsięwzięcia np. z okazji Hubertusa, letnie wieczory grillowe, a  także regularnie organizujemy szkolenia jeździeckie, gdzie część teoretyczna pozwala poszerzać wiedzę o koniach i jeździectwie, zaś swe praktyczne umiejętności można sprawdzić podczas klubowych parkurów i czworoboków szkoleniowych.

Mamy nadzieję, że wraz ze wzrostem zainteresowania naszą ofertą, będzie ona się nieustannie poszerzać.