środa, lutego 20, 2019
image image image image image image
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK

Szkółka Jeździecka

Nauka Jazdy

ośrodek Jeździecki farukMiłośników jazdy konnej zapraszamy do naszej Szkółki Jeździeckiej!

Z nami nauczycie się nie tylko jeździć konno, ale również podstawowych zasad pielęgnacji i opieki nad końmi. Na lekcje najlepiej umówić się telefonicznie (numer w dziale Kontakt) i należy przyjść około pół godziny przed umówioną porą jazdy. W tym czasie nasza Instruktorka pomaga przyprowadzić konia na myjnię, tłumaczy i pokazuje jak wyczyścić wierzchowca, a następnie tłumaczy z czego składa się rząd koński, czyli całe wyposażenie potrzebne do jazdy.

czytaj wiecej

Dla Zaawansowanych

ośrodek Jeździecki farukDla Zaawansowanych

Nasza Szkółka Jeździecka szkoli również bardziej doświadczonych jeźdźców. Istnieje możliwość zapisania się na lekcje z nauką skoków bądź podstaw ujeżdżenia. W ramach zajęć dla zaawansowanych przygotowujemy także do egzaminów na odznaki jeździeckie, a dla naszych stałych uczniów udostępniamy również konie na start w tych egzaminach.

czytaj wiecej

Atrakcje

ośrodek Jeździecki farukAtrakcje

Nie musisz jeździć konno, by dobrze u nas się bawić! Dla najmłodszych stworzyliśmy profesjonalny, certyfikowany Plac Zabaw, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w naszym Ośrodku. Plac Zabaw jest ogrodzony i w pełni bezpieczny nawet dla najmłodszych uczestników zabawy. Mnóstwo huśtawek w wariantach dla młodszych i starszych dzieci, drabinki, domki, ściana wspinaczkowa czy sznur bosmański to tylko niektóre z zabawek, a do tego ogromna 5 metrowa trampolina!

czytaj wiecej

Nasze Konie

ośrodek Jeździecki farukMiłe, przyjazne i o łagodnym usposobieniu!

Takie właśnie są konie w Ośrodku Jeździeckim Faruk. Ponadto większość z nich ma swoją unikalną i ciekawą historię. Mieszka tu dar serca ze zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jeszcze inna lokatorka przybyła tu jako niemal kary źrebak, a dziś staje się powoli coraz bielsza...

W szkółce pracuje na dziewięć dużych koni oraz dwa małe kucyki. Wśród koni do nauki znajdują się takie, które do nie dawna trenowane były przez właścicieli do startów w zawodach.

 

czytaj wiecej