środa, lutego 20, 2019
image image image image image image
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK

KS Faruk

ośrodek Jeździecki farukKlub Sportowy FARUK

Nasz Klub Sportowy założony został na początku 2009 roku, by pozwolił nam jeszcze pełniej realizować jeździeckie pasje. Zgodnie ze swoimi założeniami statutowymi, Klub zajmuje się krzewieniem kultury fizycznej w wielu dziedzinach związanych z jazdą konną. Szczególnym zainteresowaniem wśród Klubowiczów cieszy się dyscyplina skoków przez przeszkody, lecz doskonalone są też umiejętności w zakresie dyscypliny ujeżdżenia. Regularnie organizujemy szkolenia teoretyczne połączone z zajęciami praktycznymi, gdzie można rywalizować w ramach parkurów i czworoboków szkoleniowych.

 

Członkiem Klubu może zostać każdy miłośnik koni, który chce poszerzać swą wiedzę związaną nie tylko z jazdą konną, lecz również z pielęgnacją oraz zdrowiem naszych ukochanych podopiecznych.

Specjalnie dla Klubowiczów organizujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne związane z ich zainteresowaniami, a w wolnym czasie integrujemy się podczas rozmaitych zabaw Klubowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną!


• Podstawowa składka klubowa wynosi 60zł ROCZNIE (jednorazowa opłata za wpisowe - 40zł), dla sportowców biorących udział w zawodach regionalnych - 100zł

• Zniżki podczas wszelkich imprez klubowych i szkoleń

• ZNIŻKI przy transporcie koni

• Ponadto INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdej osoby w związku z klubowymi materiałami promocyjnymi