środa, lutego 20, 2019
image image image image image image
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK
Ośrodek Jeździecki FARUK

Sport

KS Faruk

ośrodek Jeździecki farukKlub Sportowy FARUK

Nasz Klub Sportowy założony został na początku 2009 roku, by pozwolił nam jeszcze pełniej realizować jeździeckie pasje. Zgodnie ze swoimi założeniami statutowymi, Klub zajmuje się krzewieniem kultury fizycznej w wielu dziedzinach związanych z jazdą konną. Szczególnym zainteresowaniem wśród Klubowiczów cieszy się dyscyplina skoków przez przeszkody, lecz doskonalone są też umiejętności w zakresie dyscypliny ujeżdżenia. Regularnie organizujemy szkolenia teoretyczne połączone z zajęciami praktycznymi, gdzie można rywalizować w ramach parkurów i czworoboków szkoleniowych.

 

czytaj wiecej

Nasi Zawodnicy

ośrodek Jeździecki farukAmbitne plany na bieżący sezon! Z poważnymi zamiarami powrócili do startów Marta i Maciej Bigaj.

Czytaj więcej

Osiągniecia

ośrodek Jeździecki faruk

Nowy sezon jest pełen wyzwań i sukcesów!

Wyniki sportowe - sezon 2015

Klub Sportowy Faruk rozpoczął nowy sezon z wielkim zapałem i ambitnymi planami. Aktualnie zbliża się jesień lecz sporo zawodów jeszcze przed nami. Mimo to już dziś można powiedzieć, że to był sportowo fantastyczny sezon!!!

czytaj wiecej

Klubowicze

ośrodek Jeździecki faruk

Klub Sportowy Faruk tworzą nie tylko zawodnicy i profesjonaliści. To miejsce dla każdego miłośnika koni. Dlatego w gronie naszych klubowiczów znajdują się także niezaawansowani jeźdźcy i pasjonaci, którzy niekiedy nawet nie jeżdżą konno, lecz dzielnie nas wspierają. Zapraszamy do dołączenia do naszego grona!

Roczna składka klubowa wynosi 60zł, dla osób startujących w zawodach 100zł. Nowe osoby, dopiero przystępujące do Klubu wnoszą jednorazową opłatę wpisową w wysokości 40zł. Opłacenie składek uprawnia do zniżek podczas zawodów klubowych oraz korzystania z bieżących promocji dla klubowiczów.