wtorek, października 11, 2016
22.08.13

oferta specjalna

Oferta naszego Ośrodka jest kompleksowa i mamy już pięć lat doświadczenia w wypełnianiu jej kolejnych usług.

1. Prowadzimy kompleksowy hotel dla koni (czytaj więcej w dziale Pensjonat)

 

 

 

 

 

 

 

2. Uczymy jazdy konnej dzieci i dorosłych (szerzej w dziale Szkółka Jeździecka)

 

 

 

 

 

 

 

3. Działamy jako Klub Sportowy i organizujemy zawody towarzyskie (czytaj Sport)

 

 

 

 

 

 

 

4. Zapraszamy do wykonania u nas zdjęć ślubnych i okolicznościowych.

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowo, cena za udostępnienie dwóch koni wraz z fachową opieką instruktora to koszt 200-250zł za około dwugodzinną sesję. Istnieje możliwość indywidualnego ustalania innych wariantów.

 

5. Indywidualnie dostosowujemy ofertę dla szkół i przedszkoli na okoliczność organizowania zajęć integracyjnych w naszym Ośrodku.

Ponieważ dysponujemy placem zabaw, będącym jednocześnie miejscem rozrywki jak i odpoczynku, przy grupie około 20osób dzielimy dzieci lub młodzież na 3 podgrupy.

I z nich uczy się czyścić konie, poznaje organizację i wyposażenie Ośrodka, odwiedza wszystkie koni. II grupa ma zajęcia jeździeckie. III grupa odpoczywa i relaksuje się na wydzielonym placu zabaw.

Po upływie ustalonego czasu następuje zmiana grup na kolejnych stacjach. W czasie pobytu uczestnicy zorganizowany mają mały poczęstunek, a na koniec zajęcia teoretyczne związane z końmi na ustalony wcześniej temat.

Cena za organizację takich zajęć wraz z obsługą dwóch pracowników Ośrodka to około 15-20zł od dziecka. (Dokładna wycena przy ustaleniu szczegółów wycieczki)

 

 

 

 

 

 

 

6. Oferta dla firm obejmuje udostępnienie dwóch koni lub kuców wraz z fachową obsługą oraz dowóz ich na miejsce imprezy.

Przykładowa cena to około 120-150zł na godzinę (za całość) plus koszty dowozu koni (około 1,5zł/ km). Dokładna kwota zależna jest od lokalizacji oraz czasu trwania przedsięwzięcia.

 

Nasze plany

Rok 2016 to kontynuacja inwestycji budowlanych, ale obok nich szczególną pozycję zajmuje hodowla oraz nasze wzrastające sportowe aspiracje.

czytaj wiecej