środa, lutego 20, 2019

Nasze plany

Nasze plany na rok 2015

  • Przede wszystkim sportowe – liczymy sukcesy Macieja i Gejzera, Marty na Jucie, Drimie i Szklance, a także Juli na dzielnym Lotosie.
  • Dalszy rozwój Klubu – mamy nadzieję że coraz więcej dzieci i młodzieży dołączy do naszego grona i rozpocznie bądź będzie kontynuować swą przygodę z jeździectwem.
  • Budowlane – chcemy wykończyć wnętrze przytulnej kawiarenki przylegającej do hali, aby każdy mógł oglądać jazdy a także odpocząć lub napić się czegoś odświeżającego latem, a zimą rozgrzać przy pysznej kawie lub herbacie.
  • Budowlane 2 – nie tylko wygody dla jeźdźców, ale także dla koni. Już na wiosnę rozpoczną się prace nad kolejnymi nowymi, murowanymi boksami wzdłuż hali. W planach dwa duże boksy porodowe dla źrebnych klaczy, wraz z podpięciem nad nimi kamer monitoringu.
  • Hodowlane – nie można zapomnieć o rozwoju naszego przychówku – liczymy na źrebaki od Betiny i Lotnej.

 

Planów dużo, potrzeba teraz mnóstwo pracy, dużo cierpliwości, jak zawsze worka pieniędzy i odrobiny szczęścia, aby udało się je zrealizować! Trzymajcie kciuki!

Nasze plany

Rok 2014 to powrót to planów budowlanych, ale obok nich szczególną pozycję zajmuje hodowla oraz nasze sportowe aspiracje.

czytaj wiecej