wtorek, października 11, 2016
04.01.16

Podsumowanie sezonu 2015

Styczeń to czas podsumowań i planów na Nowy Rok. Mamy się czym chwalić i mieć powody do dumy.

Wiele zwycięstw w klasie N pozwoliło zarówno Marcie jak i Maciejowi zdobyć II klasę sportu w skokach. Marta i Juta miały za sobą wyśmienite parcoury - niekiedy wygrane nawet o wiele sekund wyprzedzając kolejnych zawodników. Później były udane starty Macieja w zawodach ogólnopolskich, zwieńczone CSN we Wrocławiu, skąd film Macieja i Drimy, który opublikowało tylkoskoki.pl, zdobył ponad 500 like'ów w pierwsze dwa dni od ukazania.

Spełniło się również marzenie Maciej o starcie w Mistrzostwach Małopolski seniorów, gdzie oboje z Drimą debiutowali w swoich pierwszych konkursach C1-  135cm. Nie są to już jednak wysokości łatwe dla Drimy, można stwierdzić że jednak nieco ponad jej możliwości, ale wyśmienity przejazd w drugim dniu rywalizacji dał wysoką 3 lokatę na etapie półfinału. Po ukończeniu obu nawrotów finału rywalizację zakończyli na 9 pozycji, lecz debiut ten dał nam ogromną radość i satysfakcję.

Doskonale spisywała się także Julia - wiele wygranych w klasie L na Lotosie i Pramie, a także rozpoczęcie startów w klasie P z bardzo dobrymi wynikami. Szczyt formy zaowocował podczas Mistrzostw Małopolski - złoto w kategorii kuców (na Lotosie) oraz brąz - w kategorii juniorów młodszych na koniach (na Priamie). Tydzień później bardzo walecznie spisali się na Pucharze Polski - choć w rozgrywce zabrakło precyzji i sukces zmieszał się z łzami przegranej, bo zamiast medalu trzeba było się zadowolić 4 miejscem na Lotosie, a na Priamie zakończyli rywalizację na miejscu 7.

Sezon halowy też nie był czas na próżnowanie - Zimowe Mistrzostwa Śląska także należały do KS Faruk - Julia na Lotosie zdobyła złoto w kategorii kuców, a nasza Juta pod Magdą Wójcik była 3!

 

GRATULUJEMY!!! Rok 2016 również pełen planów, choć najpierw trzeba wrócić do zdrowia, bo jesień dała nam się solidnie we znaki z kontuzjami, więc Marta i Maciek musieli zrobić sobie przymusowe przerwy.

 

Aktualności

Prev Next Page: